Відкриваємо двері до майбутнього: проєкт Tinkering Toolkit в освіті

Сьогодні на зустрічі педагогічних працівників розмовляли про захоплюючий проєкт - Tinkering Toolkit "Навчаймося діяльнісно". Учитель мистецтва Наталією Кузьменко та вчителі початкових класів Віта Гудь та Поліна Фастовець відкрила нам двері в світ STEM (наука, технології, інженерія та математика) через захопливі можливості цього проєкту.  
Tinkering Toolkit - це не просто набір інструментів. Це ініціатива, яка ставить перед собою завдання розвивати учнів через активну взаємодію та створення відкритих завдань через практичну діяльність та творчий підхід. За підтримки Міністерства освіти і науки України та фундації Lego Foundation, цей проєкт став можливим для реалізації в українських школах. 
Основні принципи Tinkering Toolkit вражають своєю глибиною. Вони стимулюють учнів до допитливості, експериментів та креативного мислення. Кожен учень отримує можливість працювати з інструментами та матеріалами, розвиваючи свої навички у STEM-галузі. 
І що найважливіше - проєкт Tinkering Toolkit не лише дозволяє дітям втілювати свої ідеї у життя, але і готує їх до майбутнього. Він сприяє розвитку ключових навичок, які будуть корисні у подальшому навчанні та в майбутній кар'єрі.